Az Országos Jótékonysági Vadászat Nonprofit Kft. ügyvezetője egy csecsemő őrzőmonitort adott át kórházunknak. 2020. december 27-én másodízben került megrendezésre az országos jótékonysági vadászat, amely az ország összese megyéjében zajlott.
 A jótékonysági vadászat célja az volt, hogy a magyar vadásztársadalom önzetlen összefogása révén hiánypótló orvosi eszközök beszerzése történjen a kijelölt kórházak gyermekosztályai részére. A rendelkezésre álló forrásból a Siófoki Kórház-Rendelőintézet Gyermekosztálya 687.155 Ft. értékű adományban részesült.

Ezúton is köszönjük az Országos Jótékonysági Vadászat Nonprofit Kft-nek, hogy adományával hozzájárul a biztonságos betegellátás biztosításához és fejlesztéséhez.