Az elmúlt napokban különböző médiafelületeken számos negatív hír jelent meg a Siófoki Kórház-Rendelőintézet egyes munkavállalóit érintő felmentéssel és elbocsátással kapcsolatosan, mely félreértésekre adhatott okot.
Amennyiben a közalkalmazott olyan magatartást tanúsít, amely a közalkalmazotti jogviszony fenntartását lehetetlenné teszi: etikai vétséget követ el vagy a munkáltató feltételeit nem fogadja el, közalkalmazotti jogviszonyának azonnali megszűntetésére vagy felmentésére kerül sor.

A hírportálokon említett dolgozóink esetében fent említett okok miatt szüntettük meg közalkalmazotti jogviszonyukat.

Intézményünk vezetése és valamennyi dolgozója számára továbbra is a legfontosabb cél, hogy a lehető legmagasabb szintű ellátást biztosítsuk betegeink számára.

Dr. Inczeffy István
főigazgató