A Siófoki Kórház fejlesztési tervéhez igazodva, a szakma és a betegek kérésére, a többi szakrendeléshez hasonlóan, 2013. június 1-vel kezdődően bevezetjük a Siófoki Kórház Fül-Orr-Gégészeti Szakrendelésén a kötelező előzetes időpontkérést.

A szakrendelésen csak az előjegyzett, időponttal rendelkező betegek vizsgálatát tudjuk elvégezni. Természetesen az akut esetek, mint a: vérzés, fulladás, tályog , idegentest, valamint a 14 éven aluli gyermekek akut lázas felsőlégúti megbetegedései továbbra is soron kívüliséget élveznek.
Időpontot a már megszokott módon, a kórház Információs Központjában személyesen, vagy telefon lehet kérni (+36-84-501-793, vagy +36-84-501-700 153, 453, 454 sz. mellék - munkanapokon 7 és 15 óra között).
A június 30-ig terjedő átmeneti időszakban e szabályokat rugalmasan kezeljük.
Kérjük szíves megértésüket és türelmüket!