A látogatás feltétele, hogy a látogató érvényes védettségi igazolvánnyal, vagy ennek hiányában a látogatást megelőző 48 órán belül történt mintavételezés után végzett negatív eredményű PCR teszttel rendelkezzen.
A látogatáshoz való jogosultság igazolása érdekében, a látogató köteles a védettségi igazolvány vagy a negatív PCR teszt bemutatására.

Egy beteghez naponta egy látogató mehet be, maximum 60 perces időtartamra.
A kórház területén látogatásra 9.00-16.00 óráig van lehetőség.

A látogatóknak mindvégig 3 rétegű sebészi, vagy FFP2-FFP3 maszkot kell viselniük.

A SARS-CoV-2 fertőzés miatt kezelt betegek nem látogathatók, kivéve az alábbi esetekben:
  • súlyos, életveszélyes állapotú beteg
  • kiskorú beteg
  • egyházi személlyel való kapcsolattartás

Apás szüléseknél a szülő nő által kijelölt személy jelen lehet.

Az egészségügyi intézménybe történő belépéskor testhőmérséklet mérés szükséges.

Csomagok beküldésére vonatkozó szabályok:
  • A csomag tartalmazhat általános ruházati, tisztálkodási és használati eszközöket, egyedi gyógyszert, táplálék kiegészítőt, vitamint.
  • A csomagban csak tartós élelmiszert és italt lehet elhelyezni.
  • A csomagot lezárva, a beteg adataival ellátva (név, osztály, kórterem) a főbejárat portáján lehet leadni 7.00-10.00 óráig.
  • A csomag elvesztéséért, abban elhelyezett értéktárgyakért, készpénzért felelősséget nem tudunk vállalni.

Tisztelettel:
Dr. Inczeffy István