Beléptetés

Tisztelt Betegeink!

Tájékoztatom Önöket arról, hogy az új koronavírussal kapcsolatban kialakult járványügyi helyzet miatt az intézmény területére történő belépésre vonatkozóan az alábbi rendelkezéseket vezettem be.

Mind a személy-, mind a gépkocsi bejáratokon valamennyi belépő esetében – kivéve dolgozók esetében, akiknek a munkahelyén történik meg a vizsgálat -, testhőmérséklet-ellenőrzést végzünk testfelszínnel nem érintkező hőmérő segítségével.

A beléptetés munkanapokon 7-15 óráig, kizárólag a portaszolgálatnál felállított beléptető sátron keresztül történik.

Hétvégén és ünnepnapokon a Sürgősségi Osztályon keresztül történik a beléptetés.

A járóbeteg szakrendelésre érkezők a Korányi utca felől közelíthetik meg az intézményt.

Ez várhatóan a kórház területére történő belépést lassítani fogja, azonban kérem közreműködésüket.

Dr. Inczeffy István
főigazgató